בת 27 עם בעיה מורכבת יש לי אלכם שאלה

עמוד הבית פורומים פורום אופטומטריסטים בת 27 עם בעיה מורכבת יש לי אלכם שאלה

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
  • תגובות

שלום וברכה אני בת 27 עם בעיה מורכבת בעיניים מגיל צעיר הייתי צריכה להיות היום אצל רופאת עיניים ילדים ובסוף לא היינו תוך כדי כבר נכנסנו לחנות אופטיקה וראינו שהבעל הבית הוא דיי טוב האישה שומכת בי רצתה כבר לעשות משקפיים ואני רציתי לשאול 2 שאלות:
    האם מותר לי כלקוח לעשות בדיקה של אופטומטריסט כשאני סבלתי בעבר מחורים ברשתית מפגות וגם מקוצר ראיה גבוה וגם מי בעיה בקרנית אני ידעת שלפעמים האופטומטריסט בודק את הכל לעומק והוא לא אומר ללקוח מה קרה 
    האם כדאי כן לחכות לעוד חודשיים על התור שיש לי ולא לעשות את הצעד הזה כי אם אני יעשה עכשיו משקפיים אני לא יילך לתור שיש לי בבית חולים ואז אם יקרה משהו לא יהיה לי למי לדבר 
    גם בעבר הייתי אצל הרבה אופטומטריסטים שראו דברים ולא אמרו לי ואחרי זה סבלתי מי הם ביוקר אני מחכה לתשובה בהקדם האפשרית לפני שיקרה פה משהו חס ושלום בפועל תודה רבה רבה 

שלום,
    קצת קשה להבין מהשאלה, אבל באופן כללי חשוב לעשות את הבדיקה אצל הרופא ולאחר מכן גם אצל האופטומטריסט. כמובן לתת לו את כל הרקע הרפואי.  אין שום סיבה שהאופטומטריסט לא יתן למטופל את כל ממצאי הבדיקה ואם יש צורך יפנה חזרה לרופא לצורך טיפול.

מוצגות 2 תגובות – 1 עד 2 (מתוך 2 סה״כ)
כתיבת תגובה בתור אורח באתר. כניסה לחשבון שלי
פרסום תגובה
הפרטים שלך