see66.co.il

פורום אופטומטריסטים

מנהלי הפורום:
ישראל ווייס ואביקם ברהוד - אופטומטריסטים
ישראל ווייס ואביקם ברהוד - אופטומטריסטים
ישראל ווייס ואביקם ברהוד הם המנהלים של..
הודעות רלוונטיות מהפורום:
שימוש עדשות סקרלריות
04/02/2022 10:14 אם קניתי עדשות סקרלריות ולא השתמשתי בהם בכלל כמה שנים הם יכולות להחזיק לחא
בעיית ראייה
29/05/2022 17:45 שלום שמי רוני, רציתי לשאול לגבי בעיית ראייה, שמורידה אותי מאוד. לפני מס' ימ
המלצות לאופטימטריסטים בתל אביב / חולון - פורום אופטומטריסטים - see66.co.il
30/03/2022 16:30 Hello fantastic blog! Does running a blog similar to this require a large a
האם מותר לשטוף עדשות סקרלריות במי ברז
30/08/2021 15:50 האם אפשר לשטןף עדשות סקרלריות במי ברז? האם יכול להדבק עקב השטיפה אבנית בעדש
כניסה לפורום

לימודי אופטיקה – המידע המלא באתר לפניכם

לימודי אופטיקה – המידע המלא באתר לפניכם לימודי אופטיקה מכשירים את הלומדים להיות אנשי מקצוע בעלי ידע באופטיקה ומכשור אך גם לעקוב אחרי חידושים טכנולוגיים ועיצוביים בתחום מרתק זה   לימודי אופטיקה בישראל מכשירים את הלומדים להיות אנשי מקצוע מובילים בתחום אך גם עם נגיעה לחידושים הטכנולוגיים והעיצובים החדשים בשוק לא רק לעזור לאנשים שאולי..


בדיקות ראייה – לפני שרצים לחנות

בדיקות ראייה – לפני שרצים לחנות בדיקות עיניים באופן שגרתי ובכל גיל יוודאו כי הנכם בעלי ראייה תקינה ויעזרו למנוע התפתחות של לקויות בעיניים   בדיקות עיניים אצל אופטומטריסט או רופא עיניים הן עניין שבשגרה ומומלצות מאוד בכל גיל כדי לוודא ראייה תקינה. בדיקות כאלו מומלץ לעשות כל מספר חודשים כביקורת שגרתית שכן הן אינן מכאיבות..


חנויות אוטפטיקה - מגוון עיצובי משקפי ראייה

חנויות אוטפטיקה - מגוון עיצובי משקפי ראייה להרכיב משקפי ראיה זו לא בושה אלא הכרח אז כמה טוב שהם גם מעוצבים וניתן לבחור סוגים שונים של משקפיים וגם להרגיש אופנתיים   אם עד עתה חשבתם כי בכניסה אל חנויות אופטיקה לא תמצאו משקפי ראיה מעוצבים, חשבו שוב. לא רק משקפי השמש מקבלים קולקציות שונות אלא גם משקפי ראייה. אז אם רופאי עיניים או..


בעיות ראייה אצל אנשים מבוגרים - מתי צריך לפנות אל רופא עיניים

קשה לכם לקרוא, רואים את מסך המחשב באופן מטושטש, לא מסוגלים לקרוא את כתוביות הסרט? קרוב לוודאי שאם עברתם את העשור השלישי לחיים, אתם סובלים מ"היפרטרופיה סנילית פיזיולוגית"- או העליה הטבעית ברוחק ראיה עם הגיל התופעה נפוצה מאוד (בגיל 70 לדוגמא השכיחות עוברת את ה-80% באוכלוסיה..


בדיקות עיניים - לא עולים לכביש לפני שבודקים את הראייה

עד ל-80% מסך תאונות הדרכים מתרחשות בגלל אי-ראיה של מכשול או סיכון פוטנציאלי. ברחבי העולם נהרגים לא פחות מ-1500 איש בגלל ליקויי ראיה שונים של משתמשי הדרך בישראל של 2011, קיימת החובה החוקית (והמוסרית) לערוך בדיקת ראיה לפני הנהיגה. בדיקות הראיה אינן בגדר אופציה לפי החוק. העדכון בחוק,..


בדיקות עיניים לילדים - איך לגלות שהילד צריך משקפיים

בשנה הראשונה לחייו של התינוק, ראייתו מגיעה לחדותה המקסימלית. אך מה קורה בשנים שלאחר מכן, בשנים שבהן לא מקפידים לבדוק היטב את ראיית הילד? המציאות המצערת היא שאי בדיקה יכולה להוביל לנזקים משמעותיים ובלתי הפיכים בראייתו של הילד כשמבוגר סובל מבעיות ראייה, הוא יודע לזהות את סימני הבעיה במהרה..


אופטיקה לילדים - העתיד נראה שש שש

כמו בכל תחום, גם בתחום האופטיקה, ילדים מקבלים תשומת לב מיוחדת, אחרי הכל הם לקוחות ההווה והעתיד של התחום חנויות אופטיקה, יחד עם הציבור הישראלי, "מבינות" אט אט שמשקפי שמש אינן פריט אופנה כי אם אביזר בריאות, ולכן מתאים לא פחות לילדים, שבדרך כלל חשופים עוד יותר לשמש במהלך פעילות..


משקפי מולטיפקל - הכוכבים של חנויות המשקפיים

מה שהתחיל אצל בנג'מין פרנקלין , נחשב היום לטרנד עולמי. קבלו את משקפי מולטיפקל משקפי מולטיפקל הם אולי הטרנד האחרון של חנויות משקפיים אופנתיות, אבל למעשה הסיפור הרבה יותר עתיק: מקובל לייחס את המצאת המשקפיים בעלי-מספר-מוקדים (=מולטי-פוקאל) עוד לבנג'מין פרנקלין, האב המייסד..


על רכות וקשות - חנויות משקפיים מציגות עדשות מגע בשלל סוגים

על רכות וקשות - חנויות משקפיים מציגות עדשות מגע בשלל סוגים אנשים שמשתמשים בהם, קוראים להם "העיניים השניות שלנו", לא כולם שמים לב לקיומם, אבל עדשות מגע עברו שינויים עצומים כדי להתאים את עצמן לאופנה ולא רק לעיניים כבר כמעט 100 שנה קיימת הטכנולוגיה של עדשות מגע, וכיום מעל ל-2% מאוכלוסיית העולם משתמשים לפחות שימוש חלקי..


מה אתם רואים? הבעיות בהן נתקלים רופאי עיניים

מה אתם רואים? הבעיות בהן נתקלים רופאי עיניים   בעיות עיניים מטרידות חלק גדול מהאוכלוסיה. קוצר ראיה, למשל, זו בעיה הנפוצה בקרב 30%-40% מהאוכלוסיה בישראל. חלק מבעיות אלה מתחילות בגילאים קטנים, חלקן מופיעות ככל שמתבגרים. אבחון של הבעיה בזמן וביקור במרפאות עיניים במקרה של חשד לבעיה יכול לעזור פלאים בטיפול בה.   קוצר ראייה קוצר..


עדשות מגע - כיצד השיפורים בתחום באים לידי ביטוי בראייה שלנו

עדשות מגע - כיצד השיפורים בתחום באים לידי ביטוי בראייה שלנו גם אחרי חצי מאה, ממשיכה הטכנולוגיה של עדשות מגע להשתנות. וכיום יותר אנשים מסוגלים להשתמש בהן טכנולוגיית עדשות המגע קיימת בשוק כבר קרוב לחמישה עשורים, אולם באופן מפתיע התחום ממשיך להתחדש בהמצאות חדשות. על חלק מאותן התקדמויות טכנולוגיות המומלצות בחום על ידי אופטומטריסטים, כמו כן נציג סקירה קצרה..


בדיקות עיניים - מה הן יגלו לנו?

בדיקות עיניים - מה הן יגלו לנו? מכון עיניים ממוצע מספק מגוון רחב של בדיקות ראיה רוטיניות ומיוחדות, חלקן ידועות בציבור וחלקן שמורות לידע של רופאי עיניים מומחים. בשורות הבאות נציין כמה בדיקות שגרתיות ושגרתיות פחות המבוצעות במסגרת מכון עיניים, אילו בדיקות מומלצות בדרך כלל על ידי רופאי עיניים, ומידע נוסף על רופאי עיניים, מכון עיניים..


מדריך לימודי אופטיקה

מדריך לימודי אופטיקה לימודי אופטיקה פותחים צוהר לעולם ייחודי וסגור, הכולל מגוון אפשרויות תעסוקה ומחקר. בשורות הבאות נרחיב מעט על לימודי אופטיקה, מדוע  הם השקעת הון אנוש משתלמת, היכן מתקיימים לימודי אופטיקה, מה לימודי אופטיקה כוללים, ועוד. לימודי אופטיקה- מה אתם רואים בזה? כאמור, לימודי אופטיקה מציגים מגוון..


חנויות אופטיקה - מבחירת מסגרת ועד התאמת משקפיים

חנויות אופטיקה - מבחירת מסגרת ועד התאמת משקפיים שוק המשקפיים מגלגל מיליוני שקלים כל שנה. ככה זה שהפריט שבעבר היה שמרני, הפך במהלך השנים לסמל אופנה שעובר תחת הידיים של המעצבים הבכירים ביותר חנויות אופטיקה מציגות מגוון אדיר של מוצרים בימנו, הן מן ההיבט העיצובי והן מן ההיבט הפונקציונלי, ומגוון זה של מוצרים יחד עם המגוון..


אופטומטריסטים - בדיקות להתאמת עדשות מגע

אופטומטריסטים - בדיקות להתאמת עדשות מגע אופטומטריסטים הם הסמכות העליונה בכל הקשור להתאמת עדשות מגע, פתרון מצויין למגוון צרכים פרקטיים ואסטטיים של אוכלוסיית לקויי הראיה הגדולה בישראל. בשורות הבאות נסביר כיצד אופטיקאים יכולים לעזור לנו במשימה זו אופטומטריסטים- מבוא אופטיקאים הם העובדים של חנות אופטיקה, בעוד שהמילה..


Copyright © 2022 see66.co.il כל הזכויות שמורות
אתר אופטומטריסטים מציג בפניכם מידע ועסקים מומלצים מתחום אופטיקה
מחפשים אופטיקאי? תשאירו פרטים ויחזרו אליכם בהקדם
אנחנו עובדים עם אופטיקאים מובילים בישראל - השאירו פרטים ונדאג להפנות אליכם את הטובים ביותר

שם מלא:
טלפון:
אימייל:
יישוב:
אנחנו לא נשלח אליך SPAM לאימייל, המספר יעבור לספקים מומלצים בלבד!